ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

من این ترفند را از یکی دیگر از طراحان آرم ، ZiggiousZaggious 59 مطالعه کردم با آموزش طراحی لوگو ، زمانی که به چیزی احتیاج داشتم که مانند آب نبات باشد و از آن زمان به بعد بسیار مفید شده است. شما بچه ها باید آثار او را جستجو کنید ، آثار او تمیز ، تمیز و حرفه ای است: ok_hand :. به هر حال ، روند به شرح زیر است:
لایه صورت را کپی کنید ، مطمئن شوید که تکراری بالای لایه صورت باشد
لایه تکراری را سبکتر از لایه صورت کنید
لایه کپی را انتخاب کنید ، کلیک راست کنید و Blending Options / Layer Style را باز کنید
اضافه کردن یک سکته مغزی و ویرایش
تغییر موقعیت به داخل و تغییر Opacity به 0٪
با اندازه سکته مغزی آشفتگی کنید اما خیلی بزرگ نشوید. خوب به نظر نمی رسد
پس از اتمام کار ، تغییرات را اعمال کرده و دوباره لایه تکراری را انتخاب کرده و از Move Toolimage استفاده کنید
لایه تکراری را از جهت بدن جابجا کنید
2. اسکنه سخت بیت
بوتوتوت
bevtutut.jpg
2000 × 500 150 KB

بوتوتوتوت
bevtututut.png
2000 × 500 82.1 KB

این یکی جالب است و من از آن استفاده زیادی می کنم. این سبک برای مضامین مانند قرون وسطایی ، ماجراجویی ، فانتزی مناسب است ، شما آن را نامگذاری می کنید. به دلیل چگونگی تولید فتوشاپ ، نمی توانید زاویه این را برای تعریف در بدن تنظیم کنید. البته این را نمی شناسد که در آن روبرو است و بنابراین به هر چیزی به عنوان شکل 2D نگاه می کند مانند این که قرار است چگونه باشد. هنوز هم جالب به نظر می رسد بنابراین در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.
روی لایه صورت راست کلیک کرده و Blending Options / Layer Style را باز کنید
Bevel & Embross را اضافه کنید
تنظیمات آن را ویرایش کنید. تغییر تکنیک به Chisel Hard ، تغییر اندازه به حداکثر آن ، حالت Highlight Mode را به Multiply تغییر دهید
سپس می توانید به راحتی ، تاریکی ، تاریکی ، زاویه و عمق مخروط ها را جلب کنید
صفحات پس زمینه
پلات
plat.png
2000 × 500 113 KB

همه الان جمع میشن ما با تایپوگرافی شروع کردیم و یاد گرفتیم که چگونه می توان شکل های سه بعدی ایجاد کرد که برای متن کاربرد دارد. تنها چیزی که اکنون به آن احتیاج داریم ایستادگی مجسمه است یا در این حالت ، من آن را صفحه پس زمینه یک آرم می نامم. با استفاده از این سه مؤلفه ، می توانید خودتان آرم بازی سه بعدی با کیفیت خود را تولید کنید.
از این صفحات می توان برای ایجاد تضاد در آرم متناقض با مقادیر رنگ متون و همچنین رنگ های موجود در خارج از آرم استفاده کرد. گذشته از آن ، به شکل ظاهری آرم مطابق آنچه شما تجسم کرده اید کمک می کند. این همچنین می تواند حاوی جزئیات و بافت های اضافی شما در افزودن برنامه باشد که نمادی از بازی است. و با صحبت از تجربه ، صفحه ها حاوی همه چیز هستند و می توانند آنچه را که فکر می کردید برای افزودن متن به کار روند ، را در بر گیرند ، در حالی که قرار دادن جزئیات خاص در صفحه می تواند به طور متناوب کار را انجام دهد.

شکل بشقاب بستگی دارد به متون شما ، و من نمی توانم شکلهای از پیش ساخته شده برای شما ایجاد کنم تا بتوانم از آنها استفاده کنم زیرا از اینجا ، شروع به کار کمی سفارشی تر می کند و بیشتر به طراحی شما بستگی دارد. من فقط به شما نشان خواهم داد که چگونه این صفحات را به ساده ترین روش ایجاد کنید. در اینجا چگونگی انجام صفحات معمول آورده شده است:

خود را از قسمت های پایین متن آگاه کنید زیرا این مکان درج قرار دادن صفحه شما است. همه چیز را در چشم انداز نگه دارید
از قلم خودکار استفاده کنید
اطمینان حاصل کنید که صفحه ای که می سازیم در زیر لایه بدن قرار دارد
برای ایجاد صفحه در قسمت زیر قسمت بدنه ادامه دهید
یک سکته مغزی در داخل آن اضافه کنید تا لبه رنگ جلد رنگ ایجاد شود
و در آخر اینکه ، کافی است بدنی را به شکل تیره و بر روی رنگ تیره تر از استراحت ایجاد کنید
! مطالب اضافی!
 تهیه سوالات و نگرانی ها
~https://maktabtv.com/Courses/logo-design/

در آخر! اکنون می توانید آرم بازی سه بعدی با کیفیت خوب خود را طراحی کنید. امیدوارم بتوانید همه این جنبه ها را با طرح های بسیار پیچیده تری در نظر بگیرید و امیدوارم این آموزش بتواند به بخش بزرگی از جامعه ما کمک کند. به من اطلاع دهید اگر سؤال یا نگرانی در زیر دارید و احساس راحتی می کنید با من خصوصی صحبت کنید! فقط در توییتر 30 با من تماس بگیرید و سعی خواهم کرد در اسرع وقت پاسخ دهم.

من هنوز هم ممکن است مواردی راجع به طراحی آرم های بازی داشته باشم و مطمئن هستم که همه چیز به اینجا ختم نمی شود ، بنابراین من حتماً محتوای بیشتری را به این پست اضافه می کنم یا شاید یک موضوع جدید درباره موضوع جدید ایجاد کنم.

ممنون که خوندید
-تریستان


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ایجاد ,استفاده ,صفحه ,لایه ,طراحی ,توانید ,لایه صورت ,سکته مغزی ,قرار دادن ,بستگی دارد ,ایجاد کنید ,options layer style ,blending options layer
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آلفا 2 بُرادِه ها David جواهرات و سنگ های قیمتی مطالب به روز از وب ایران تمدن سازی برای ظهور Katherine Kelsey